اعلاشویی فرش در قالیشویی

اعلاشویی فرش در قالیشویی

اعلاشویی فرش در قالیشویی

اگر تاکنون از خدمات قالیشویی یا قالیشویی آنلاین ، استفاده کرده باشید، حتما با نام اعلاشویی یا اعلا شویی آشنایی دارید، و این سؤال برای شما پیش آمده باشد که اعلاشویی چیست؟ و چه تفاوتی با دیگر خدمات شستوی فرش دارد؟

اعلاشویی فرش در قالیشویی

قالیشویی در گذشته

قالیشویی انواع مختلفی دارد که از دیرباز تاکنون به روش های متنوع و متفاوتی انجام شده است. یکی از این روش ها که در گذشته بود، قالیشویی به صورتی دستی و با جارو یا برس و آب و صابون بود، که به صورت دستی، یعنی فرش را روی زمین پهن میکردند و می شستند. پس از شستشوی فرش و کشیدن پارو، فرش را روی دیوار و یا نرده آویزان می کردند تا کاملا” خشک شوند. حال کمتر کسی پیدا می شود که از شیوه های قدیمی قالی شویی استفاده نماید.

قالیشویی امروزی

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، و با آمدن قالیشویی های مدرن و قالیشویی های آنلاین، قالیشویی در کارگاه ها یا کارخانه های قالیشویی، و با دستگاه های مخصوص شستشوی فرش و با مواد و شامپو های مخصوص فرش شسته می شود. و در گرمخانه، فرش ها خشک می شود. تعیین نوع شستشوی فرش، بستگی به جنس فرش، تراکم، و میزان پوسیدگی تار و پود و شیرازه های فرش دارد.

اعلاشویی چیست

اعلاشویی یا اعلا شویی به مجموعه کامل خدمات از جمله براق کننده و برای فرش های دستباف رنگ برداری، و در نهایت اتوپرس و بسته بندی فرش انجام می شود.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی