بعد از ویروس کرونا شستشوی مبل چگونه است؟

بعد از ویروس کرونا شستشوی مبل چگونه است؟

بعد از ویروس کرونا شستشوی مبل چگونه است؟

در این مقاله به بررسی توصیه های شستشوی مبل بعد از ویروس کرونا، برای خانواده های با بیماری مشکوک یا تأیید شده در بیماری کروناویروس (COVID-19) میپردازیم.یکی از مهم ترین مواردی که به آن باید توجه کرد این است شستشوی مبل بعد از ویروس کرونا. آیا شما به این موضوع توجه کرده اید؟
انتقال کرونا معمولاً بیشتر از طریق قطرات تنفسی از طریق اشیاء و سطوح مانند میزهای باریک ، میزهای رومیزی، صفحه کلید، اسباب بازیها و غیره اتفاق می افتد. شواهد فعلی نشان می دهد که SARS-CoV-2 ممکن است ساعتها به روز در سطوح مختلف از سطوح مختلف زنده بماند. تمیز کردن سطوح به وضوح کثیف و به دنبال آن ضد عفونی کردن بهترین اقدامات برای پیشگیری از COVID-19 و سایر بیماریهای تنفسی ویروسی در خانوارها و محلات جامعه است.

شستشوی مبل بعد از ویروس کرونا

هنوز مشخص نیست که چه مدت هوای داخل اتاق اشغال شده توسط شخصی که دارای COVID-19 تأیید شده است ، به طور بالقوه عفونی باقی مانده است. در هنگام تصمیم گیری در مورد مدت زمان بستن اتاقها یا مناطقی که افراد قبل از آن استفاده می کنند ،امکانات تهویه رو را در نظر بگیرند. ضد عفونی اولیه اتخاذ تدابیری برای بهبود تهویه در یک منطقه یا اتاق که شخصی در اثر بیماری COVID-19 بیمار بوده و یا مشکوک به آن بوده است به کوتاه شدن مدت زمان برداشتن قطرات تنفسی از هوا کمک خواهد کرد.
شستشوی مبل بعد از ویروس کرونا
اعضای جامعه می توانند تمیز کردن معمول سطوح مضر را مرتباً انجام دهند  را با تمیز کننده های خانگی و EPA ببینید. آیکون ضد عفونی کننده ثبت شده مربوط به سطح مطابق با دستورالعمل های برچسب ، برای سطح مناسب است. برچسب ها حاوی دستورالعمل هایی برای استفاده ایمن و مؤثر از محصول تمیز کننده از جمله موارد احتیاطی است که باید هنگام استفاده از محصول مانند پوشیدن دستکش و اطمینان از تهویه مناسب در هنگام استفاده از محصول داشته باشید.
چند توصیه شستشوی مبل بعد از ویروس کرونا
توصیه های عمومی برای تمیز کردن و ضد عفونی خانوارها با افرادی که در مراقبت از خانه جدا شده اند به عنوان مثال مشکوک / تایید شده به داشتن COVID-19اعضای خانواده باید خود را در مورد علائم COVID-19 و جلوگیری از شیوع COVID-19 در خانه ها آموزش دهند. سطوح لمسی بالا و روزانه را در مناطق مشترک خانگی را مرتب تمیز و ضد عفونی کنید. در اتاق خواب / حمام اختصاص داده شده برای یک بیمار: برای جلوگیری از تماس غیر ضروری با شخص بیمار، تعداد دفعات تمیز کردن را به میزان مورد نیاز (به عنوان مثال ، موارد آلوده و سطوح) کاهش دهید. تا آنجا که ممکن است، یک بیمار باید در یک اتاق خاص و به دور از افراد دیگر در خانه خود، به دنبال راهنمایی و مراقبت از خانه بماند.
سرپرست می تواند وسایل تمیز کردن شخصی را برای اتاق و حمام یک بیمار فراهم کند، مگر اینکه اتاق توسط کودک یا شخص دیگری که برای آن وسایل مناسب نیست، اشغال شود. اگر یک حمام جداگانه در دسترس نباشد ، حمام باید بعد از هر بار استفاده توسط یک بیمار تمیز و ضد عفونی شود. اگر این امکان‌پذیر نباشد ، فرد مراقب باید تا مدت زمان عملی پس از استفاده شخص بیمار صبر کند تا سطوح لمسی بالا را تمیز و ضد عفونی کند. اعضای خانواده باید هنگام تعامل با افراد مشکوک / تایید شده COVID-19 و اتاقها / اتاقهای جداسازی آنها از راهنمایی مراقبت های منزل پیروی کنند.
نحوه تمیز و ضد عفونی کردن
هنگام تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح آلوده، از دستکش یکبار مصرف بپوشید. دستکش ها را باید بعد از هر تمیز کردن دور بریزید. در صورت استفاده از دستکش ها چند بار مصرف حتما بعد از انجام شستشو آنها را با شوینده الکلی تمیز کنید. توجه داشته باشید که بهتر است کارایی دیگری برای دستکش در نظر نگیرید.
* با دستورالعمل های سازنده در مورد تمیز کردن و ضد عفونی کردن محصولات مورد استفاده مشورت کنید. دستها را بلافاصله پس از برداشتن دستکش تمیز کنید.
* اگر سطوح کثیف هستند، باید قبل از ضد عفونی، آنها را با استفاده از مواد شوینده یا صابون و آب تمیز کنید.
* برای ضد عفونی، رایج ترین مواد ضد عفونی کننده خانگی ثبت شده در سازمان حفاظت محیط زیست باید مؤثر باشد.
* لیستی از محصولاتی که تاییدیه وزارت بهداشت برای ضدعفونی و ویروس کشی تایید شده تهیه نموده، و محصولات تایید شده مناسب پارچه و مبل تهیه کنید.
محلول شستشو برای مبل چرم:
علاوه بر این ، محلول های سفید کننده رقیق شده خانگی (حداقل ۱۰۰۰ppm در هیپوکلریت سدیم ، یا غلظت ۵٪ -۶٪) در صورت مناسب برای سطوح  چرم طبیعی و مصنوعی می توانند مورد استفاده قرار گیرند.
دستورالعمل های سازنده را برای استفاده دنبال کنید، حداقل ۱ دقیقه تست نمایید و صبر کنید تا نتیجه مثبت باشد. اگر تاثیر منفی روی مبل مشاهده کردید از خدمات شستشوی مبل و ضدعفونی حرفه ای استفاده نمایید.
مطمئن شوید کالا از تاریخ انقضا گذشته نشده است. هرگز سفید کننده خانگی را با آمونیاک یا هیچ ماده پاک کننده دیگری مخلوط نکنید. سفیدکننده خانگی ارزان قیمت هنگام رقیق شدن در برابر کوروی ویروسها مؤثر است. (این امر میتوانید منجر به آزاد شدن گازهای سمی و یا حتی انفجار شود.)
با مخلوط کردن محلول سفید کننده را تهیه کنید:
* 5 قاشق غذاخوری (۱/۳ لیوان) سفید کننده در هر گالن آب دمای اتاق یا
* 4  قاشق چایخوری سفید کننده در هر کوچه از آب دمای اتاق
* محلول های سفید کننده تا ۲۴ ساعت برای ضد عفونی کردن مؤثر هستند. (بهتر است قبل از استفاده آن را رقیق کنید)
بهتر است قبل از شستشوی کل مبل روی قسمتی نامشخص آن را تست نمایید. بعضی شوینده ها میتواند اثر تخریبی روی مبل داشته باشد.
سطوح پارچه ای:
برای سطوح نرم (متخلخل) مانند فرش و پارچه، قسمت های آلوده را پاک کنید. توجه داشته باشید پاک کننده هایبر پایه الکل بسیاری دربازار هست. در هنگام خرید شوینده حتما روی آن را به دقت بخوانید.
مطابق دستورالعمل سازنده، موارد شستشو را در حد مناسب انجام دهید. معمولا پیشنهاد میشود از آب گرم برای شستشو استفاده کنید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی