تعمیر فرش در قالیشویی

تعمیر فرش در قالیشویی

تعمیر فرش در قالیشویی

اگر فرش شما خراب و پاره شده است یا همچنین رنگ های فرش قاطی شده یا به هر شکلی آسیب دیده است نیازی نیست کلا فرشتان را دور بیندازید زیرا یک قالیشویی خوب و معتبر در رشت فرش شما را مثل روز اول تعمیر می کند و به شما تحویل می دهد.

امروزه بهترین قالیشویی ها، انواع خدمات قالیشویی را انجام می دهند. بهترین قالیشویی ها و قالیشویی هایی که در رشت هستند تعمیر فرش در قالیشویی در رشت، خشکشویی و… را به کارهایی که در قالیشویی انجام می دهند اضافه کرده اند.

تعمیر فرش در قالیشویی

به علت ارزش بالای فرش در خانه هر ایرانی، موجب شده است که عملیات تعمیر فرش در قالیشویی همچون جراحی اهمیت زیادی پیدا کند. گذر زمان، نور خورشید، فشار پایه مبل و لکه افتادن، گیر کردن فرش به وسایل، پارگی های مختلف قالی، همه موجب می‌شوند تا به فکر تعمیر فرش در قالیشویی بیفتیم.

برخی از انواع خدمات فرش قالیشویی:

تعمیر فرش و رنگبرداری انواع فرش‌های دستباف گفته می‌شود که در اثر تماس با آب دچار تداخل رنگ شده‌اند.

مرمت سوختگی فرش به ترمیم فرش در سوختگی‌های سطحی و عمیق گفته می‌شود.

مرمت ریشه انواع قالی نیز در فرش‌های ماشینی و دستباف برای زیبایی و جلوگیری از آسیب رسیدن به فرش‌ها صورت می‌گیرد.

ترمیم و مرمت پوسیدگی قالی و فرش و بازسازی پوسیدگی در فرش‌های دستباف آسیب دیده است.

تعمیر پارگی فرش که بر اثر وسایل نوک تیز یا کهنه شدن فرش به وجود می آید.

قالیشویی خوب و باسابقه ایران زمین در استان گیلان و در رشت ، با برخورداری از سال‌ها تجربه، تعمیر انواع فرش‌های پوست و چرم و تعویض تکه‌های سابیده و آسیب دیده پوست و چرم را نیز به صورت تخصصی بر عهده دارد.

به ترمیم و بازسازی بخش‌های آسیب‌دیده فرش رفوگری می‌گویند. این عملیات که کاری کاملا تخصصی است در قالیشویی نوین توسط رفوگران مجرب انجام می‌شود.

رفوگری یا ترمیم فرش پوسیده برای از بین بردن پارگی در فرش ماشینی یا تعمیر شیرازه فرش انجام می‌شود. تجربه در رفوگری حرف اول را می‌زند.

چه زمانی باید تعمیر فرش در قالیشویی صورت گیرد؟

گاهی فرش‌ها به علت استفاده بیش از حد و یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید دچار فرسودگی و پوسیدگی می‌شوند. گاهی نیز ریختن زغال یا سیگار، پارگی و بیدزدگی موجب آسیب فرش می‌شوند.

در این زمان است که باید برای تعمیر فرش در قالیشویی اقدام کرد. در صورتی که این کار توسط متخصصین انجام نشود، زیبایی و فرش شما دچار آسیب شده و از طول عمر آن کاسته می‌شود؛ برای همین مهارت بالا و تجربه کافی در ترمیم فرش از ضرورت یک قالیشویی خوب است.

تجربه نشان داده است که هر چه دیرتر برای تعمیر فرش در قالیشویی در رشت اقدام شود، امکان صدمه دیدن فرش بیشتر خواهد شد، برای همین لازم است در صورت بروز هرگونه خرابی و همچنین پیش از فرسودگی فرش برای تعمیر آن اقدام شود.

این کار باید در یک قالیشویی معتبر انجام شود، چراکه گاهی انجام سرسری و همراه با اشتباه تعمیر فرش موجب تخریب بافت فرش و بروز آسیب‌های جدی به آن می‌شود. برای همین انتخاب قالیشویی مناسب نیز در این زمینه اهمیت دارد.

هزینه تعمیر فرش در قالیشویی چقدر است؟

ترمیم فرش سوخته با زغال، از بین بردن سوختگی فرش، تعمیر فرش، رفو فرش سوخته و حتی سوختگی عمیق فرش هرکدام به عوامل متعددی بستگی دارند. میزان آسیب دیدگی فرش، نوع آسیب دیدگی فرش و همچنین جنس فرش که دستباف باشد یا ماشینی در هزینه‌ای که مشتری باید بکند اثر دارند.

نکات مهم در نگهداری از فرش‌ها

در صورت صدمه دیدن فرش، باید هرچه سریع‌تر به بهترین قالیشویی برای تعمیر فرش مراجعه کنید، چراکه زمان موجب آسیب بیشتر می‌شود. همچنین برای پیشگیری از ایجاد مشکل بهتر است به صورت ماهانه قسمت‌های مختلف فرش بررسی شوند.

شستشوی فرش باید توسط قالیشویی انجام شود، انجام این کار در منزل به دلیل عدم آگاهی از جنس فرش، نداشتن مواد شوینده مناسب و تکنولوژی به‌روز امکان آسیب رسیدن به فرش را به همراه خواهد داشت.

به غیر از آسیب‌های جدی به فرش، گاهی قسمت‌های انتهایی فرش نیز تمایل به سایش و فرسودگی دارد. گاهی اگر بافت مجدد قالی هزینه زیادی در بر داشته باشد، به جای این کار قالیشویی اقدام به وصله کردن قسمت‌های آسیب دیده می‌کند. به این معنا که قطعاتی از یک قالی بزرگ فرسوده را که با این قالی مطابقت دارد جدا کرده و به قالی وصله می‌کنند. قبل از اینکه فرش فرسوده و نخ نما شود، باید برای مرمت و تعمیر آن اقدام کرد.

ویژگی‌های بهترین قالیشویی چیست؟

سپردن خدماتی همچون شستشو، غبارروبی، لکه‌گیری و تعمیر فرش در قالیشویی نیازمند تخصص، تکنولوژی و علاقه است. برای انجام خدمات قالیشویی باید از بهترین ابزارها استفاده کرد تا تار و پود فرش آسیب نبیند.

بهترین قالیشویی  با بهره‌گیری از متخصصین ماهر در شستشویی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف سلامت فرش‌ها را تضمین می‌کند. انجام این کار باید زیر نظر اتحادیه و با قیمت مصوب آن انجام شود. هرگونه خدمات تعمیر فرش در قالیشویی ، لکه‌گیری، رفع بیدزدگی، ترمیم ریشه فرش و شستشو باید با دستگاه‌های پیشرفته و مواد شوینده باکیفیت انجام شود.

وقت شناسی دیگر ویژگی بهترین قالیشویی است، چراکه وقت مشتری نیز همانند کالایی که به قالیشویی سپرده است، ارزش فراوان دارد.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی