شستشوی پتو در قالیشویی یا منزل

شستشوی پتو در قالیشویی یا منزل

شستشوی پتو در قالیشویی یا منزل

ساختار پتو به نحوی است که می تواند مکان مناسبی برای رشد باکتری ها باشد بنابراین می بایست با شستشوی مداوم میزان آلودگی در آن را به حداقل برسانیم.

شستشوی اکثر پتوها کار چندان دشواری نیست و در منزل با استفاده از روش‌هایی ساده می‌توان به شستشوی پتوها پرداخت. شستشوي پتو بايد هر چند هفته اتفاق بيفتد به دليل اينکه مدت زيادي از شبانه روز با بدن تماس دارد و محل بسيار مناسبي براي رشد باکتري ها و قارچ هاست.

شستشوي پتو کار سختي نيست و در گذشته پتو هاي قديمي هميشه در منزل و با پودر لباسشويي و مواد شوينده خانگي شسته مي شد و هيچ مشکلي هم به وجود نمي آمد اما پتو هاي نرم امروزي ممکن است کمی کار را سخت‌تر کرده باشند و از این رو اگر پتو را به خشکشویی بسپارید بسیار راحت تر است.

شستن پتو همانند شستشوی انواع پرده و لباس با ویژگی و شرایط خاصی همراه است. همانطور که سبک شستن پرده زبرا با ساده تفاوت داشتن در حین شستن انواع پتو باید به جنس و الیاف تشکیل شده آن توجه داشته باشید.

در کل شستشوی پتو در خانه کار آسانی نیست و ممکن است پس از شستشوی نرمی پتو از بین برود و حالت زبر پیدا کند.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی