خدمات مبل شویی مبلمان چرمی در منزل

خدمات مبل شویی مبلمان چرمی در منزل

خدمات مبل شویی در منزل مبلمان چرمی

مبل چرمی زیبایی را به دکوراسیون داخلی شما می‌افزاید. با این ‌حال حفظ این مبل لوکس ، کار دشواری است چون نمی‌توانید آنها را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. به علاوه ، تمیزکننده‌های نامناسب به راحتی می‌توانند به مبل گران‌قیمت شما آسیب برسانند. حتی سفیدکننده و شوینده‌های مبتنی بر آمونیاک نباید مورد استفاده قرار گیرند. اگرچه چرم ماده‌ای محکم است، اما در طبیعت نفوذپذیر است.

به ‌عنوان یک ماده ، چرم به ‌طور طبیعی باعث تولید روغن برای پوشش و محافظت از سطح خود می‌شود. بدون این پوشش چربی ، چرم به ‌سرعت آسیب می‌بیند و وقتی خشک می‌شود شروع به ترک برداشتن می‌کند.

خدمات مبل شویی در منزل مبلمان چرمی

مبلمان چرمی در مسیر زندگی خود ، نفت طبیعی خود را از دست خواهند داد. البته این امر به مالک برای اعمال محصولات مراقبت از چرم ، مانند مواد نگهدارنده مخصوص و نرم‌کننده نیز بستگی دارد.

برای نگه داشتن آیتم‌های چرمی خود در شرایط اولیه ، آنها باید از نور مستقیم خورشید و حداقل ۲ متر دورتر از یک منبع حرارت مانند بخاری یا شومینه نصب شوند. هم گرما و هم نور خورشید ، چرم را خشک خواهد کرد و باعث می‌شود که آن ترک بردارد و تغییر رنگ داده یا بی‌رنگ شود.

شستشوی مبل در منزل یک روش مؤثر برای مبلمان چرمی ارائه می‌دهد که انرژی و درخشش طبیعی آن را بازمی‌گرداند و سال‌ها زندگی دوباره را به مبلمان شما اضافه می‌کند. با تمیز کردن منظم و استفاده مکرر از خدمات مبلشویی توسط یک فرد متخصص ، شما می‌توانید از فرسودگی بیش از حد جلوگیری کنید و مبلمان چرمی را خیره‌کننده نگاه دارید.

دلایل نیاز مبلمان چرمی به مراقبت

با گذر زمان، روغن‌های بدن ، عرق ، اسیدهای پوستی و فرسایش عادی می‌توانند ظاهر زیبای مبلمان چرمی را کاهش دهند و لکه‌های تیره و یا لکه‌های سیاه بر جای بگذارند. روغن از بدن انسان‌ها و حیوانات بدون زحمت منتقل‌شده و به بخش‌هایی از مبل چرمی نفوذ می‌کنند که زیاد استفاده می‌شوند و باعث آسیب جدی به بافت حفاظتی مبل می‌شوند. ذرات خاک و آلاینده‌های هوای نامرئی که توسط فعالیت‌های خانگی منظم ایجاد می‌شوند در نهایت راه خود را بر روی مبلمان چرمی پیدا می‌کنند.

جوهر و رنگ ترکیبی از رنگ‌ها از پارچه‌هایی مانند کتان به چرم نفوذ می‌کند، این یکی از راه‌هایی است که جوهر و رنگ‌ها را می‌توان به مبلمان چرمی انتقال داد و حذف این رنگ‌ها بدون آسیب زدن به سطح دشوار است.

متخصصان ما با دقت انواع چرم و محصولات را مشخص می‌کنند و از محصولاتی که به ‌طور خاص برای پاک کردن مبلمان چرم تعبیه شده است، استفاده می‌کنند. قدم بعدی بعد از مبلشویی در منزل ، تهویه و حفاظت از چرم ، برای تجدید زیبایی طبیعی چرم صورت می‌گیرد.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی