راهکار هایی برای افزایش طول عمر مبلمان

راهکار هایی برای افزایش طول عمر مبلمان

راهکار هایی برای افزایش طول عمر مبلمان

امروزه به دلیل قیمت بالای مبلمان، اصولا ما به سرعت آن ها را تعویض نمی کنیم و به همین دلیل در هنگام خرید افزایش طول عمر مبل را مد نظر قرار می دهیم. در هنگام خرید مبلمان ما به کیفیت چوب و پارچه توچه می کنیم اما بعد از خرید نیز باید مراقبت و نظافت های لازم را داشته باشیم تا کارایی مبلمان افزایش یابد. در این راهکارهایی ساده برای افزایش طول عمر مبلمان را در اختیار شما بگذاریم.

راهکار هایی برای افزایش طول عمر مبلمان

عملکرد مبل

هر چقدر هم که مبل از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد، اگر به شکل درست استفاده نشود دچار آسیب و خرابی خواهد شد. به عنوان مثال مبلمانی که برای مهمان در نظر گرفته می شود به این دلیل که ما از آن کمتر استفاده می کنیم عمر بیشتری نسبت به مبل نشمین که مدام در دسترس است، خواهد داشت.

استفاده مکرر

البته که مبل ها برای نشستن هستند اما مبل هایی که روبروی تلویزیون قرار دارند به دلیل استفاده زیاد از آن ها دچار فرسایش بیشتری خواهند شد و بهتر است هرازگاهی چینش مبل ها را تغییر دهیم.

تابش نور

ترجیحا مبلمان را نزدیک پنجره و در معرض نور خورشید قرار ندهید. اما اگر پنجره های خانه بزرگ و مشرف به مبلمان هستند بهتر است از یک رومبلی ضخیم برای پوشاندن آن ها استفاده کنید.

گرد و غبار

یکی از بزرگترین دشمن مبلمان گرد و غبار هستند که باعث از بین رفتن درخشندگی رنگ پارچه مبل می شود. اما اگر به صورت مداوم مبل ها را جارو بکشید این مشکل برطرف خواهد شد.

دوری از حرارت

شومینه، شوفاژ و بخاری نیز مانند نور خورشید به دلیل حرارتی که از آن ها ساطع می شود دشمن مبلمان منزل به خصوص مبل های جنس چرمی است. این حرارت باعث آسیب به بافت پارچه و باز شدن چوب مبل می شود.

در هنگام چیدن مبلمان فاصله حداقلی به اندازه یک متر را با وسایل حرارتی رعایت کنید.

شستشوی صحیح

شستشوی فصلی نیز می تواند طول عمر مبل ها را افزایش دهد.

قالیشویی مکانیزه و مبلشویی ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی