شستشوی انواع فرش های خارجی

شستشوی انواع فرش های خارجی

شستشوی انواع فرش های خارجی

شستشوی فرش در شرکتهای خدمات قالیشویی یکی از تخصصی ترین خدمات محسوب می شود. زیرا شما باید نوع جنس نخ های فرش، مواد شوینده مورد نیاز و … را در نظر داشته باشید که هنگام شستشو به فرش شما آسیبی وارد نکند. و این امر یکی از مهمترین فاکتور های یک قالیشویی معتبر می باشد. فرشهای خارجی به دلیل استفاده از مواد و نخ های مخصوص کشور خود تفاوت زیادی با فرشهای ایرانی و دستبافت دارند. و این امر باعث می شود شستشوی فرشهای خارجی به یک امر تخصصی تبدیل شود. زیا اگر از مواد مخصوص استفاده نشود احتمال اینکه خواب فرشها بهم بریزند و یا قسمتهای از فرش شما زبر شوند.

فرشها موجود در کشور به چند دسته ایرانی، دستبافت و ماشینی و  خارجی  تقسیم می شوند. فرش های خارجی که کشور های تولید کننده مثل چین، ترکیه، لهستان، هندوستان و پاکستان می باشد. برخی از این فرشها دستبافت بوده و برخی دیگر نیز به صورت صنعتی و یا ماشینی بافته شده اند.

شستشوی این نوع فرش  همانند فرشهای ایرانی نیز قواعد و قوانین خاص خود را دارد. قبل از هرچیزی شما باید بشناسید که فرش محصول کدام کشور است. طبق شناخت از محصول و کشور های ساخت شما می توانید از اطلاعات کافی در رابطه با فرش، نوع نخ، نحوه شستشو، مواد های صنعتی حساس و …. اطلاعات کافی بدست بیاورید. شستشوی فرش های ماشینی خارجی به دقت،کیفیت، انسجام عمل  و استفاده از مواد شوینده مختص این فرش ها نیازمند است.

برای جلوگیری از این نوع مشکلات در فرشهای شما، ما پیشنهاد میکنیم که یک قالیشویی با تجربه و از همه مهمتر منضبط و متخصص را برای شستشوی فرشها خود انتخاب کنید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی