شستشوی انواع فرش های فانتزی

شستشوی انواع فرش های فانتزی

شستشوی انواع فرش های فانتزی

قالیشویی امری ضروری برای حفظ نظافت و زیبایی قالی ها می باشد. شستشوی فرش در مراکز قالیشویی با بهترین روش ها انجام می شود. امروزه با توجه به استقبال فراوان مردم از خرید فرش های فانتزی در اکثر منازل ایرانی می توان این فرش ها را یافت کرد. شستن فرش های فانتزی باید با روش های اصولی و درست انجام بگیرد تا الیاف و رنگ های آن ها تخریب نشود.

فرش فانتزی از زیباترین و مدرن‌ترین فرش‌هایی است که امروزه وارد خانه‌ها شده است. این فرش‌ها با دارا بودن طرح‌ها و نقش‌های متفاوت و زیبا، طرفداران خاص خود را دارد که اغلب افراد آن را به فرش‌های طرح سنتی ترجیح می‌دهند. شستشوی فرش فانتزی همانند فرش‌های قدیمی نبوده و نیازمند توجه بیشتری است؛ زیرا این فرش‌ها به نسبت سایرین، ظریف‌تر بوده و شستشوی نامناسب آن می‌تواند به بافت فرش آسیب جدی برساند.

فرش های فانتزی از آن جایی که زیبایی خاصی را به خود اختصاص داده اند، باب توجه بسیاری از افراد مخصوصا کودکان می باشد. طراحی و رنگ‌بندی فرش‌های فانتزی به‌گونه‌ای است که بیشتر از رنگ‌های شاد و زنده در بافت آن استفاده می‌شود و رنگ این فرش ها نیز به گونه ای است که می تواند کثیف بودن را بیشتر مشخص کند. از این رو مدام باید در حال شستن آن ها باشید. اگر شستن شما غیر اصولی باشد، به بافت فرش آسیب وارد می کند و از عمر آن می کاهد. به همین علت باید به دنبال روش هایی باشید تا با استفاده از آن بتوانید این کار را به انجام برسانید. ترکیب شدن رنگ‌های فرش در صورت شستشوی نامناسب و غیراصولی آن، از مشکلاتی است که ممکن است برای فرش فانتزی پیش بیاید، بنابراین شستشوی فرش فانتزی نیاز به تخصص و مهارت خاصی است.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی