نگهداری روفرشی و شستشوی روفرشی

نگهداری روفرشی و شستشوی روفرشی

نگهداری روفرشی و شستشوی روفرشی

روفرشی پارچه ای ضخیم (قالی مانند) که بر روی قالی اتاق پهن می کنند تا از نور آفتاب و پاخوردگی حفظ شود یا عیب قالی پوشیده بماند و در برابر پاخوردگی و یا لکه از فرش محافظت کند. روفرشی‌ها در جنس‌های مختلفی در بازار موجود هستند. برای مثال روفرشی‌های مخمل از جمله روفرشی‌های محبوب بسیاری محسوب می‌شوند. روفرشی‌های مخمل از نوعی پارچه ضخیم ساخته شده‌اند که روی فرش پهن می‌شوند. برای افرادی که قصد دارند هزینه زیادی برای روفرشی بکنند، روفرشی‌های ابریشم پیشنهاد می‌شود. جنس ابریشمی ممکن است از الیاف ابریشم مصنوعی ساخته شود و یا طبیعی. این جنس برای افرادی که به پرز فرش حساسیت دارند توصیه می‎‌شود. اما در صورتی که این کالا مدام در معرض آلودگی، لک و یا نور آفتاب قرار دارد و قصد ندارید هزینه زیادی نیز متحمل شوید، می‌توانید از جنس پلی استر استفاده کنید. استقبال از روفرشی‌ها موجب شده است تا این کالا به صورت‌های مدرن و کلاسیک برای همه نوع سلیقه در بازار موجود باشند.

روفرشی گزینه خوبی است که احتمالا اغلب بچه دارها برای فرار از امر و نهی فرزندانشان از فعالیت های منحصر به فرد کودکانه، سراغ آن رفته اند. برای تمیز ماندن قالی تا حد امکان و در زمان هایی که مهمان ندارید روی قالی را با روفرشی بپوشانید. فرش های زمینه روشن معمولا زود لک می شوند. روفرشی گزینه خوبی برای محافظت از فرش هست مخصوصا برای خانواده هایی که بچه های کوچک دارند و نگران کثیف شدن فرش ها هستند. همچنین اگر قسمتی از فرش در مجاورت حرارت شدید (مانند حرارت شومینه یا بخاری) قرار دارد با پهن کردن روفرشی از آن محافظت کنید.

نگهداری از روفرشی دشواری چندانی ندارد. بهتر است این کالا زیاد در معرض نور خورشید نباشد تا طول عمر بیشتری داشته باشد. همچنین ممکن است روفرشی از طرف خواب فرش جمع شود. برای حل این مشکل می‌توانید آن را با پایه مبل فیکس کنید. همچنین برخی روفرشی‌ها خود دارای کش هستند و برای همین به راحتی جمع نمی‌شوند. در عین حال برای اینکه روفرشی ثابت بماند می‌توانید یک کش پهن را به چهار قسمت تقسیم کنید و با نخ و سوزن به چهار گوشه پشت روفرشی بدوزید.

برای شستشوی روفرشی روشهای متفاوتی وجود دارد اما یکی از مطمئن ترین ها و ایمنی ترین روش‌های شستن روفرشی سپردن آن به مراکز معتبر قالیشویی در رشت است. قالیشویی در رشت پیش از شروع عملیات شستشو جنس روفرشی را با دقت بررسی کرده و اطمینان حاصل می‌کنند که کالای شما خرابی یا ضعفی نداشته باشد، تا شستشو بدون هیچ مشکلی صورت گیرد. همچنین در قالیشویی در رشت از مواد شوینده مرغوبی استفاده می‌شود که هرگونه لک و کثیفی را از کالای شما خواهند زدود. ویژگی دیگر قالیشویی رشت برخورداری از سامانه ‌های مجهز خشکشویی است.

شستن روفرشی در قالیشویی خوب در رشت موجب می‌شود کالای شما به صورت یکدست شسته شده و به صورت یکنواخت نیز خشک شود. همچنین ممکن است شما نتوانید برخی لکه‌ها همچون لکه چربی، جوهر و یا چای را از روفرشی پاک کنید، در حالی که مراکز قالیشویی با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته کلیه این خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی