نحوه شستشوی فرش ابریشم ماشینی

نحوه شستشوی فرش ابریشم ماشینی

نحوه شستشوی فرش ابریشم ماشینی

فرش های ابریشمی ماشینی با وجود ظرافت خاص در بافت، همچنین حساس بودن آن در نوع شستشو نیاز به تخصص دارد. براقی این قالیچه در صورتی با مواد مناسب شسته نشود از بین رفته و کدر خواهد شد. مواد غیر استاندارد نه تنها باعث کدری فرش میشود بلکه باعث پوسیدگی زود هنگام قالی گردد.

پس بهترین و اصولی ترین روش شستشوی فرش ابریشمی کمک گرفتن از قالیشویی های معتبر است. قبل از آنکه فرش خود را به قالی شویی منتقل کنید، لازم است که اطمینان حاصل کنید که آیا قالی شویی مورد نظر تمامی نکات را در شستشوی فرش ابریشمی رعایت میکند یا خیر.

نکاتی که در شستشو باید رعایت شود:

استفاده از مواد شوینده مناسب مانند شامپو فرش های صنعتی

شاید در کارخانه از مواد شویندی چون پودر و یا آب ژاول اسفاده شود که در شستشوی این فرش های گران بها و حساس هرگز نباید استفاده کرد. بهترین گزینه برای شور فرش های ابریشم مصنوعی، شستشوی نانوشویی و یا اعلاشویی است.

شستشوی دوبار شور در دستگاه های ریلی

دخالت دست کشیدن پارو بروی فرش باعث آسیب این قالی می شود و خیلی زود پاره و از حجم بافت آن کسر می شود. پس شستشوی در دستگاه های ریلی مناسب ترین گزینه است.

خشک کردن فرش ابریشمی در گرمخانه

خشک کردن فرش در فضای باز در فصول گرم باعث آفتاب سوختگی و رنگ پریدگی قالی می شود، در فصل سرما باعث خشکی و کدری فرش می شود.

اتو کشی

اتوکشی فرش باعث میشود درخشندگی آن را چندین برابر نماید همچنین از چرک شدن آن و لول شدن گوشه های آن جلو گیری می نماید.

قیمت شستشوی فرش ابریشم ماشینی

قیمت شستشوی فرش ابریشم ماشینی بستگی به نوع شور آن دارد شور عادی مناسب این نوع قالی ها نمی باشد. پیشنهاد برای شستشو اعلاشویی و یا ابریشم شویی است. که با تشخیص کارشناس بهترین نوع به شما پیشنهاد میگردد.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی