شستشوی فرش با مواد نانو در قالیشویی

شستشوی فرش با مواد نانو در قالیشویی

شستشوی فرش با مواد نانو در قالیشویی

از خدمات جدید برای شستشوی فرش و قالیشویی، شستشوی فرش با مواد نانو است. این مواد شوینده علاوه بر کمک در شستشوی فرش برای از بین بردن لکه های قدیمی و عمیق باعث می شود که فرش ها دیرتر کثیف شود و شستشوی بعدی را به تعویق می اندازد. شستشوی فرش با مواد نانو صنعتی نوین در قالیشویی است که به کارخانه های قالی شویی کمک کرده تا خدمتی جدید در اختیار مردم قرار دهد.

با توجه به اینکه این مواد شوینده گران است. در همه ی قالیشویی ها بکار گرفته نمیشود که با مواد شوینده نانو قالی بشویند. از نظر اقتصادی شستشوی مقرون بصرفه شاید نباشد. از همین رو برای شستشوی فرش های دستباف و گران بها بیشتر در خواست میگردد.

روش شستشو با مواد شوینده نانو به این صورت است که پس از اعلاشویی از این مواد استفاده می شود. این مواد علاوه بر براق کردن فرش. باعث از بین رفتن بوی بد فرش نیز می شود. پس از شستشوی فرش کمک میکند تا از بیدخوردگی ها و قارچ ها محافظت کند.

اینکه می گویند فرش پس از شستتشو با مواد نانو دیگر کثیف نمی شود تا حدود درست است اما باید به این مسئله توجه کرد که با ماندن لکه روی فرش به مدت طولانی باعث می شود در مواد شوینده نفوذ کنند. پس توصیه می شود بعد از شستشوی فرش با مواد نانو اجازه ندهید لکه به مدت طولانی روی فرش بجا بماند.

شستشوی مبل با مواد نانو

علاوه بر شستشوی فرش با مواد نانو به تازگی مبلمان نیز با مواد نانو قابل شستشو هستند. خشکشویی مبلمان در منزل با مواد شوینده نانو شسته می شوند. این نوع شستشو نه تنها باعث می شود لکه ها و کثیفی کامل از بین برود. پس از شستشو نیز از کثیف شدن مجدد آن جلوگیری می نماید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی