شستشوی فرش خیلی کثیف در قالیشویی

شستشوی فرش خیلی کثیف در قالیشویی

شستشوی فرش خیلی کثیف در قالیشویی

با وجود آلودگی های محیطی و همچنین هوا قطعا بعضی از مواقع با فرش های خیلی کثیف مواجه می شویم. شستن فرش خیلی کثیف از مواردی هست که در زمان انتخاب قالیشویی باید به آن توجه کرد.

شستشوی فرش خیلی کثیف در قالیشویی

شستشوی فرش های کثیف قطعا با شستشوهای عادی تمیز نخواهند شد و نیاز به نوع شستشو های خاص تر دارد. ما در این مطلب به شما از انواع شستشوی های فرش صحبت می کنیم. تا در زمان انتخاب نوع شستشو فرش دقت کافی را داشته باشید. تا از نتیجه شستشو رضایت کامل را داشته باشید.

شستشوی عادی: شستشوی عادی فرش با پودر آب انجام می شود. این نوع شستشو یکبار انجام میگردد. بعضی از فرش های مانند اکرلیک هیچ‌گاه نباید با پودر آب شستشو انجام داد چرا که باعث زرد آب بستن آن خواخد شد.

شستشوی درجه یک: شستشوی درجه یک یا همان اعلاشویی از نوع بهترین درجه های شستشو است. که لازم است در شستن فرش خیلی کثیف از این شور استفاده شود. در این شستشو فرش ها دوبار با شامپو شسته می شود. پس از آب کشی، از نرم‌کننده ها استفاده می شود و پس از خشک شدن اتو و کاور میگردد.

تبیت رنگ: در قالیچه های دستباف حتما باید این مرحله از شستشو به اعلاشویی اضافه گردد. این عمل باعث می شود رنگ فرش ثابت بمانند و تداخل رنگ پیدا نکند.

سفید شویی: این شستشو در فرش های با رنگ روشن انجام می شود. و بخشهای سفید رنگ و روشن با مواد مخصوص شستشو انجام می شود.

لکه برداریی: این نوع شستشو در زمانی استفاده می شود که فرش لکه های مقوام چون چای، قهوه و خون… نیاز است اعمال گردد تا از شر لکه ها خلاص شوید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی