شستشوی فرش پرز بلند در منزل

شستشوی فرش پرز بلند در منزل

شستشوی فرش پرز بلند در منزل

فرش های پرز بلند و یا همان فرش های ماکارونی از آن دسته فرش ها هستند که محبوبیت در دیزاین خانه ها دارد. شستشوی فرش پرز بلند از مهم ترین بخشها در نگهداری این فرش های فانتزی می باشد. در حالتی که فرش ها در قالیشویی و یا در منزل به خوبی و با رعایت اصول آن شسته نشود. باعث پوسیدگی و مات شدن آن خواهد بود. نوع شستشو نیز بسیار اهمیت دارد. اینکه با چه درجه شستشویی شسته شود اعلاشویی و یا شامپو شویی باید دقت شود.

شستشوی فرش پرز بلند

در کارخانه های قالی شویی روش های مختلفی برای شستشوی فرش ها انجام می گردد. متأسفانه هنوز کارخانه هایی هستند که به صورت سنتی شستشو انجام می دهند. در برخی از قالیشویی ها نیز دیده می شود با مواد شوینده نامناسب و غیر استاندارد شور انجام میگردد. شستشوی فرش پرز بلند حساسیت خاصی برای شستشو دارند که بهتر است شور آن ها را به قالیشویی معتبر سپرد. تا باعث آسیب دیدن آن نشود.

شور این قالی ها در منزل مانند قالی های دیگر است اما باید به نکاتی که گفته می شود حتما توجه بفرمایید. قبل از هر چیز جاروبرقی کامل پشت و روی این قالی می باشد. پس از آن گرد گیری است. گرد گیری باید طوری انجام گردد که تمام آشغال های ریز و گرد و غبار از بین الیاف این فرش ها خارج شود. مجدد جارو برقی بکشید و به مرحله شستشو بروید. آب مناسب با دمای کمتر ۳۰ درجه سانتی گرات باشد. از فرچه و یا برس های زبر نباید برای شستشو استفاده گردد. بهتر است از شامپو های مخصوص شستشو فرش و نرم‌کننده در نهایت استفاده کنید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی