شستشوی مکانیزه فرش چیست

شستشوی مکانیزه فرش چیست

شستشوی مکانیزه فرش چیست

با پیشرفت تکنولوژی اگر بخواهیم از بقیه عقب نمانیم حتما باید از بهترین ها استفاده کنیم. و کارگاه خود را تجهیز به بهترین دستگاهها کنیم و خود را ملزم به استفاده از مدرن ترین دستگاه قالیشویی بنماییم. این دستگاه های مدرن نسبت به روش های شست و شوی سنتی بسیار به صرفه تر است. هزینه های آب و برق را بسیار کاهش می دهد و فرش را با دقت بالاتری خواهد شست. در یک قالیشویی خیلی مهم است که از چه دستگاه هایی استفاده می شود. این به همان اندازه مهم است که از چه نیروی کاری استفاده می شود. آیا آن ها به اندازه کافی مسلط به فرش و کار های قالیشویی هستند؟ آیا می‌دانند با هر فرشی چگونه رفتار کنند؟ البته نکته ای که وجود دارد این است که استفاده از مدرن ترین و بهترین دستگاه قالیشویی باعث افزایش کارایی و کاهش خستگی نیروی کار می شود.

بدون شک هر قالیشویی باید به دنبال جلب رضایت مشتریان خود باشد و اولویت خود را رضایت مشتریان قرار دهد. داشتن دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک که بدون دخالت دست و فقط با یک یا چند اپراتور اداره می شود یکی از المان هایی است که به یک قالیشویی اعتبار می بخشد. شستشوی انواع فرش بادستگاههای تمام مکانیزه، کثیفی ها از عمق فرش و موکت توسط دستگاه بیرون می کشد و از ته‌نشین شدن خاک و آلودگی ها در گره فرش جلوگیری میگردد.

دستگاه شستشوی اتوماتیک دستگاهی است که بدون دخالت مستقیم نیروی انسانی فرایند شستشو را انجام می دهد. معمولا روند کار دستگاه های اتوماتیک شستشو به ترتیب زیر است.

وارد کردن فرش به داخل دستگاه

خیس کردن فرش

اضافه کردن مواد شوینده به روی آن

شسته شدن با برس

آب کشی

لوله شدن

استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک در قالیشویی ایران زمین در رشت نسبت به دستگاه های قدیمی تر از ایمنی بالاتر و سرعت بالاتری برخوردار است. در قالیشویی ایران زمین در گیلان از روش های مدرن شست و شو و بهترین دستگاه قالیشویی مکانیزه و تمام اتوماتیک استفاده می شود، که این امر موجب افزایش سرعت و بهره وری شست و شوی فرش و همچنین رضایت بیشتر هر روزه مشتریان افرا در سالیان متمادی شده است.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی