قالیشویی مدرن و آنلاین

قالیشویی مدرن و آنلاین

قالیشویی مدرن و آنلاین

یک قالیشویی مدرن با ارائه خدمات آنلاین به مشتریان خود همزمان سرعت، کیفیت و سهولت را به مخاطبان خود عرضه می‌کند. در گذشته ارائه خدمات این چنینی، امری غیرمعمول در تمامی عرصه‌ها بود؛ اما امروزه با فرآیند آنلاین شدن کلیه خدمات همچون قالیشویی آنلاین در رشت جایگاه مطمئنی در میان مردم یافته است. این روزها تعداد قالیشویی‌ها فراوان است؛ اما بهترین قالیشویی در رشت آن است که خود را با دانش روز و پیشرفت تکنولوژی همگام کرده و اینگونه بر طیف خدمات خود بیفزاید.

در گذشته بخاطر نبود امکانات کافی و سرویس قالیشویی مدرن در رشت، شستن فرش به شیوه سنتی انجام می‌شد؛ اما گسترش زندگی مدرن شهری، سبک زندگی نوینی را می‌طلبد. خدمات قالیشویی مدرن با تجهیزات پیشرفته و به روز، ضمن شستشوی دقیق و باکیفیت فرش‌ها، خدمات آنلاین به مخاطبان خود می‌دهد. در ادامه از مزایای قالیشویی مدرن در رشت صحبت خواهد شد.

سفارش آنلاین قالیشویی

شیوع ویروس کرونا در جهان و ایران، اهمیت کسب و کار آنلاین را بر همگان آشکار کرد. این اپیدمی موجب شد، شرکت‌ها و کسب و کارهایی که همچنان به شیوه سنتی با مشتریان و ارباب رجوع تعامل می‌کردند؛ از غافله عقب مانده و کسب و کارهای نوین همگام با تکنولوژی روز و خدمات آنلاین مورد توجه بیشتر قرار گیرند.

در قالیشویی فرش آنلاین رشت ، مشتری سفارش شستشوی فرش خود را در سایت ثبت می‌کند و سپس کارشناسان قالیشویی برای تحویل فرش و کالای مورد نظر به محل مراجعه می‌کنند. همچنین امکان پیگیری کلیه مراحل کار شما به صورت اینترنتی و حتی تماس تلفنی ممکن است. با قالیشویی آنلاین در رشت فاصله شما تا آن تنها یک کلیک است. قالیشویی ایران زمین در رشت به عنوان قالیشویی مدرن در استان گیلان و در رشت تمام نقاط شهر و استان و طیف گسترده‌ای از خدمات آنلاین قالیشویی در رشت را پوشش می‌دهد.

مزایای قالیشویی مدرن

سرویس قالیشویی مدرن در رشت، امکان صرفه‌جویی در زمان را برای مشتریان فراهم کرده است. در رزرو آنلاین برای مدت طولانی پشت خط تلفن در انتظار پاسخ نخواهید ماند و همچنین از صرف زمان و انرژی زیاد در ترافیک و مراجعه حضوری کاسته می‌شود. قالیشویی آنلاین رشت علاوه بر سرعت عمل و کاهش زحمت جا به جایی فرش، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با پیگیری به شیوه آنلاین، خاطری آسوده از وضعیت فرش خود نیز داشته باشید.

شفافیت در عملکرد، یکی از نکات ویژه‌ای است که قالیشویی مدرن را از شیوه‌های سنتی متمایز می‌کند و پاسخگویی را در قالیشویی بیشتر می‌کند. بسته‌بندی مرغوب و صحیح هم از دیگر ویژگی‌های یک کارخانه قالیشویی مدرن است. از آنجایی که فرش کالای ارزشمندی است، باید با احترام و دقت لول و به محل شستشو منتقل شود. همچنین تحویل فرش باید به صورت لول شده و در بسته‌بندی تمیز صورت گیرد تا هیچگونه آلودگی در مسیر برگشت به تار و پود فرش نفوذ نکند.

چرا قالیشویی سنتی نه؟

در شیوه سنتی قالیشویی، لوازم مورد نیاز تنها شامل آب، جارو و صابون رختشویی می‌شد. امروزه قالیشویی‌های مدرن، این کالای ارزشمند را با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و کمترین نیاز به منابع انسانی انجام می‌دهند. مزیت قالیشویی مدرن نسبت به سنتی در این است که حجم زیادی از کالا در کمترین زمان، امکان شستشو داشته و در وقت و انرژی صرفه‌جویی می‌شود. در این سامانه دیگر شرایط جوی بر خشک شدن فرش و تاخیر در ارسال آن به مشتری، اثری نخواهد داشت.

انجام عمل شستشوی فرش  در رشت به شیوه سنتی، گاهی باعث می‌شود که عملیات شستشو به صورت یکدست انجام نشده و برخی از نقاط آلوده بمانند؛ در سامانه مدرن دیگر این مشکلات وجود نخواهد داشت. همچنین در سامانه سنتی بخاطر کشیدن و جابجا کردن فرش‌ها توسط نیروهای انسانی، امکان آسیب‌دیدگی و پاره شدن فرش نیز کمتر است. به علاوه قرار گرفتن فرش در محیط باز، علاوه بر آلودگی‌های محیطی، امکان ورود حشرات را  روی فرش افزایش می‌دهد.

قالیشویی ایران زمین، قالیشویی مدرن و آنلاین در رشت و گیلان

قالی شویی ایران زمین با بهره‌گیری از تجربه دیروز و دانش امروز، خدمات قالیشویی را به مشتریان ارجمند خود ارائه می‌دهد.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی