اعلاشویی فرش به چه معنا است؟

اعلاشویی فرش به چه معنا است؟

اعلاشویی فرش به چه معنا است؟

مطمعنا در زمان شستشوی فرش به کلمه اعلاشویی برخوردید و برایتان سوال بوده اعلاشویی فرش چیست؟ در این مقاله سعی داریم در خصوص شستشوی مخصوص فرش و یا همان اعلاشویی صحبت کنیم.

شستن فرش از پرچالش ترین بخش در خانه تکانی های فصلی می باشد. همچنین یافتن قالیشویی خوب برای شستشوی مناسب فرش مهم است. و شستشوی اعلاشویی فرش یکی از مناسب ترین گزینه های شستشو می باشد.

اعلاشویی فرش چیست؟

اعلاشویی و یا همان شستشوی اعلا از نامش مشخص می باشد که نشان دهنده شستشوی برتر و بهترین نوع فرش می باشد. به همین دلیل اگر تا به حال قالیشویی انجام دادید به کلمه اعلاشویی برخوردید. اعلاشویی شستشوی برتر فرش با دستگاه های مخصوص و شامپوهای مخصوص انجام می شود.

کدام فرش نیاز به اعلاشویی دارد؟

تمیز بودن فرش یکی از مهم ترین مراقبت های خانه داری می باشد. در صورتی که فرش ها به باکتری ها و کثیفی ها آلوده شود. بعضا این آلودگی ها با چشمان غیر مسلح قادر به دیدن نیستند، و میتوانند اثرات خطرناکی بر سلامتی اعضای خانواده بگذارد. همچنین گرد و غبار در بین تار و پود فرش با گذشت زمان باعث پوسیدگی فرش می شود.

با توجه به این مسئله لازم است که بهداشت فرش ها رعایت شود و به صورت متناوب قالیچه های خود را برای شستشوی فرش آن ها را به قالیشویی ارسال کنید. با شستشوی اعلاشویی فرش سلامت خود و فرش خود را تضمین کنید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت با رعایت پروتکل های بهداشتی، در خدمت مردم گیلان زمین  است و آماده ارایه خدمات اعلاشویی فرش و شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، موکت، پتو، روفرشی، مبل، تشک و صندلی و همچنین تعمیر، رفوگری، ریشه بافی و شیرازه دوزی در سطح استان گیلان و در رشت می باشد.

شستشوی اعلاشویی چه فرقی با شستشوی عادی دارد؟

در شستشوی عادی فرش ها با پودر آب شسته می شود که ممکن است این شستشوی فرش آسیب به قالیچه ها بزند. اما در شستشوی اعلاشویی فرش، فرش ها با شامپو های مخصوص شستشوی می شود اگر لکه ای روی فرش باشد پاک می شود. با دستگاه مخصوص شسته و در گرمخانه خشک می شود سپس اتوپرس شده و بسته بندی شده تحویل می شود.

برای انتخاب مناسب شستشوی فرش بهتر است به موارد زیر توجه کرد

انتخاب شستشوی فرش به جنس آن بستگی دارد، اگر نوع شستشو درست انتخاب نشود ممکن است به فرش آسیب رساند و یا باعث زرد آب فرش شود.

انتخاب شستشوی فرش به درجه کثیفی و لکه های فرش ارتباط دارد. هرچه لکه ها و کثیفی فرش بیشتر باشد نیاز به شستشوی بهتری دارد.

انتخاب اعلاشویی یکی از بهترین نوع شستشوی فرش می باشد.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

 

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی