درباره ما

درباره ما

معرفی مبلشویی ایران زمین

مبلشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه نماید.

مبلشویی مدرن ایران ‌زمین در استان گیلان و در شهر رشت، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در خدمت مردم گیلان‌ زمین در سراسر استان گیلان صورت می گیرد.

انواع خدمات مبل شویی در رشت و مبل شویی در گیلان توسط مبلشویی ایران زمین:

شستشوی و خشکشویی انواع مبل راحتی، شستشوی انواع مبل استیل، شستشوی انواع مبل سلطنتی، شستشوی انواع صندلی نهار خوری، شستشوی انواع کاناپه، شستشوی و خشکشویی انواع تشک خوشخواب،

شستشوی انواع پتو روتختی و روفرشی و … است.

 

 

 

 

خدمات و ویژگی ها مبلشویی ایران زمین:

خدمات مبلشویی در منزل در رشت و در گیلان شامل :

شستشوی انواع مبلمان راحتی ، استیل ، سلطنتی ، کاناپه، صندلی غذا خوری، تشک خوشخواب، خشکشویی تخصصی مبل، رفع چرک مردگی انواع مبل و … .

مبلشویی تخصصی ایران زمین در رشت و استان گیلان مفتخر است با بیش از ۲۵ سال سابقه و تجربه در زمینه ی شستشوی مبل در خدمت شما مشتریان گرامی باشد.

لازم به ذکر است که  مبلشویی تخصصی ایران زمین  به کل شهر رشت و تمام نقاط گیلان سرویس دهی دارد و شستشوی هرگونه مبلمان در رشت و در گیلان با دستگاه دریلی و واکیوم ۳ موتوره و با بهترین شامپو توسط تیم ما با به بهترین نحو انجام می گردد.

امید است بتوانیم با تکیه بر اصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود مستمر، خدمات شایسته ای در راستای تأمین نیازهای شما کارفرمایان محترم ارائه دهیم و به این هدف مهم نائل گردیم.

مبلشویی ما در رشت افتخار این را دارد تا با داشتن کادری مجرب و متعهد و بهره‌گیری از دانش و فن آوری روز و دستگاه های شستشوی پیشرفته و اتوماتیک، با شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی همکاری نماید.

مبلشویی مدرن و مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در رشت دارای مدیریتی توانا و متعهد است و از اصول مهم برای این مجموعه رعایت بهداشت و اصول شرعی در تمام فرآیند خدمات، به کارگیری صحیح نیروها و کادر مبلشویی در راستای افزایش کیفیت کار و خدمات عالی به مشتریان، افزایش رضایتمندی و اعتماد روزافزون مشتریان است.

اعتماد شما مایه افتخار ماست و ما به پاکیزگی بیشتر منزل شما می اندیشیم.

 

#مبلشویی_در_رشت_و_در_گیلان  #شستشوی_انواع_مبلمان_راحتی_در_رشت_و_گیلان  #خشکشویی_تخصصی_مبل_در_رشت_و_گیلان  #رشت_مبلشویی_خوب

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

1200

مشترکین سال

نظرات مشتریان

من خیلی از خدمات قالیشویی ایران زمین راضی بودم ، بخصوصی پیگیری سریع امور.تشکر

نظرات مشتریان – میثم حسینی

برای من کیفیت کار خیلی مهم بود. قالیشویی ایران زمین واقعا فرش ها رو باکیفیت میشوره

نظرات مشتریان – دانیال سهرابی