اهمیت شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی

اهمیت شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی

اهمیت شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی

از دیرباز تاکنون فرش های ابریشم به عنوان شاخصه فرهنگی و سرمایه ملی ایران شناخته می‌شود. فرش دستباف ابریشمی از جنس و کیفیت و ارزش مادی و معنوی بسیار بالایی برخوردار است. فرشهای ابریشمی از هر نوع آن همانند تمام ابریشم، چله ابریشم، پرز ابریشم و گل ابریشم علاوه بر ارزشمند بودن، بسیار حساس است و در برابر عوامل خارجی نظیر شتسشو، لکه‌ها، مواد شیمیایی و تردد بسیار آسیب پذیر است. فرش ابریشم از حساسیت‌ها و مراقبت‌های ویژه‌ای برخوردار است. این مسله در شستشوی فرشهای ابریشمی صادق است و نیاز به رعایت اصول شستشوی فرش دستباف دارد. ازاین‌رو نباید در شستشوی فرش دستباف ابریشمی از هر نوع و هر جنسی که باشد، سهل انگاری نمود.

همان طور که میدانید فرش ابریشم از ظرافت خاصی برخوردار است. اگر به خوبی فرشهای ابریشمی را نشناسید ممکن است این اثر گران بها آسیب ببیند. پس در نگهداری آن بسیار دقت کنید. فرش های ابریشم فقط دستباف نمی باشند. به تازگی فرش های ابریشم ماشینی جایگاه خوبی در بازار فرش برای خود گرفته است. زیبایی این فرش های ماشینی ابریشمی به قدری بالاست که با نمونه های دستباف اشتباه گرفته می شود.

از شستن فرش ابریشم ماشینی با پودر و آب در حیاط و پشت بام جددا خودداری کنید. درصورتی که  فرش ابریشمی شما به شستشوی نیاز دارد و از طرفی سلامت فرش تان برایتان مهم است، حتما شستشوی فرش ابریشم در رشت را به عهده قالیشویی معتبر در رشت بگذارید.

قالیشویی مکانیزه ایران زمین در استان گیلان و در شهر رشت مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و مجهزترین دستگاه های شستشوی تمام اتوماتیک، استفاده از بهترین مواد شوینده و استاندارد و با در اختیار داشتن کادری مجرب، متعهد و کارآمد، خدمات شایسته و ممتازی را در راستای تأمین نیازهای شما شهروندان محترم ارایه دهد. اعتماد شما مایه افتخار ماست.

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

یادگیری و آموزش

15

سال تجربه

2360

نظرات مثبت

1350

مشتریان راضی

790

مشترکین سال

مقالات مفید و خواندنی

تیم ما با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی به شما مشتریان عزیز می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برندهای محصولات

پاکسان
ماشین آلات ایلقار
سپید
ماشین آلات عزیزی